Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in C:\inetpub\vhosts\yilmazteknoloji.com.tr\httpdocs\wp-content\themes\yootheme\vendor\yootheme\theme\platforms\wordpress\src\Wordpress\MenuWalker.php on line 115

Hakkımızda

Yılmaz Teknoloji; Taner YILMAZ tarafından 2016 yılında Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde teknoloji ve bilişim alanlarında “kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti” anlayışı temellerinde kurulan yerel bir işletmedir. İşletmemiz kadirli sınırlarına bağlı kalmadan online ve offline olarak tüm dünyaya hizmet vermeyi planlamaktadır.

Yılmaz Teknoloji olarak şu hizmetleri vermekte ve/ya vermeyi planlamaktadır: Teknik Servis Hizmeti, Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti, Kurumsal ve Bireysel Güvenlik Sistemleri Destek ve Çözüm Hizmetleri ile birlikte Teknoloji Çözüm Ortağı Hizmetleri.

Bulunduğumuz bölgenin ihtiyaç ve taleplerini göz önünde bulundurarak Kadirlinin arayışı içerisinde olduğu profesyonel teknik servis hizmetini sunmaktayız. Bilgisayar ve Cep Telefonu alanlarında satış ve satış sonrası teknik servis ve onarım hizmetimizle birlikte, Güvenlik sistemlerinde ihtiyaca yönelik çözüm oluşturma çalışmalarını işimize olan tutkumuzla birleştirdik.

black men haircuts chart 2018 moana wig latex clothing wig storage cabinet plastic alligator hair clips latex clothes straight ponytail extension glue in extensions for short hair latex clothes easy natural hairstyles for 4c hair klaiyi hair latex clothing