Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in C:\inetpub\vhosts\yilmazteknoloji.com.tr\httpdocs\wp-content\themes\yootheme\vendor\yootheme\theme\platforms\wordpress\src\Wordpress\MenuWalker.php on line 115

Yeni El Feneri Uygulamamız Yayında

Android işletim sistemine sahip cep telefonlarınızın camera modülüne bağlı olan led ile ortamı aydınlatmaya yarayan el feneri uygulamamız Google Play Store  uygulama mağazasında yayınlanmış bulunmaktadır

El Feneri Uygulamamızı cihazınıza yükleyip Play Store dan 5 yıldız ve olumlu yorumlarınız uygulamamızı ve diğer projelerimizi geliştirmekte büyük etki yapmaktadır.

El Feneri Uygulamamızı buradan indirebilirsiniz

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yilmazteknoloji.elfeneri2018

cep telefonu tamiri

Cep Telefonu Onarımı

Artık günlük hayatımızın bir parçası olan cep telefonlarımız ilk aldığımızda iki yıl garantili olsa da her an bozulma ve ya arızalanma riski taşımaktadır. Bu gibi durumlarda garantili cihazınızı yetkili servislere gönderme işleminde ya da garanti harici işlemlerde güvenilir ve hızlı bir şekilde onarımını yaptırabileceğiniz bir yer arıyorsanız doğru adrestesiniz. Yılmaz teknoloji cep telefonu onarımı ve mobil cihazların onarımında profesyonel hızlı ve güvenilir çözümler üretiyor.

Kadirli de müşterilerine fiilen hizmet vermekte olan Yılmaz Teknoloji hızla gelişen teknolojiyi kullanarak ve bu alanda güncel kalarak cep telefonu onarımı işlemlerini daha hızlı ve pratik yöntemlerle çözüme ulaştırmaktadır. Sizde bu hizmetlerde hızlı ve güvenle faydalanmak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Yılmaz Teknoloji cep telefonu onarımı olarak mobil cihazların başlıca şu onarımlarında hizmet vermektedir; Telefonunuzun şarj soketinde oluşan bazı sorunların giderilmesi, Şarjınızın daha kısa sürede tükenmesi, Mobil Ağ ve ya Wifi ağında yaşanan bağlantı sorunları, Şebeke ağına bağlantıda yaşanan sorunlar, şebeke gelip gidiyor Servis yok ya da imei:null hatalarının onarımı, LCD camında gerçekleşen kırıklar ya da görüntü kayıplarının giderilmesi, Dokunmatik özelliğinin stabilize çalışmaması ya da hiç tepki vermemesinin tamiri , Sıvı temesı ve bu olay sonucunda oluşan diğer sorunların giderilmesi, Sim kartı ya da Hafıza kartını görmeme ya da zaman zaman görmeme sorunlarının çözümü, Görüşme esnasında yaşanan ses gelip gitmeme ya da cızırtılı ses sorunları mikrofon sorunları iç kulaklık ve hoparlör (Buzzer) sorunlarının giderilmesi, kulaklık girişinin onarımı, Ön kamera ve Arka kamera da yaşanan sorunların giderilmesi, Pil ve bataryada oluşan sorunların giderilmesi gibi arızaların çözüme ulaşmasında hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet verilmektedir.

Telefonunuzda yaşadığınız olumsuzlukların giderilmesi konusunda 05342043502  GSM numaramız dan ya da info@yilmazteknoloji.com mail adreslerimizden bizimle iletişime geçerek sorun hakkında kısa bilgi ve tahmini ücret bilgisine ulaşabilirsiniz. Cep telefonu onarımı ve cep telefonu tamiri konusunda Yılmaz Teknoloji ile iletişime geçmeden karar vermeyin.

black men haircuts chart 2018 moana wig latex clothing wig storage cabinet plastic alligator hair clips latex clothes straight ponytail extension glue in extensions for short hair latex clothes easy natural hairstyles for 4c hair klaiyi hair latex clothing